Welkom Gast

4Lionsjudocup 2019

Geschreven door Frans Manders op .

Op zaterdag 21 september heeft Judoclub Helden deelgenomen aan de eerste editie van de 4LionsCup Teams. Een leuk toernooi voor onze jeugd tot 12 en tot 18 jaar. De jeugd tot 12 jaar bestond uit Djow Joris, Sten Luijten, Ryan Dielissen, Vian van Dril, Lieke Verstappen, Daisy van Os en Line Bos. Het team ging goed van start met twee overwinningen op Hercules en Bunde / Oud Geleen. De laatste wedstrijd ging helaas verloren van Judoschool van Horssen. Hierdoor moesten alle wedstrijden opnieuw gedraaid worden. Hercules en Van Horssen waren deze keer helaas te sterk, dus einde van het toernooi voor onze jeugd tot 12 jaar. Balen, maar goed gedraaid! Het team tot 18 jaar bestond uit Noa Janssen, Janine Janssen, Luna Lucker, Barbara Konings, Kevin Janssen, Aron Theunissen en Diego Coopmans. Dit team zorgde ervoor dat het dak van de sporthal afgeblazen werd. Twee van de drie wedstrijden waren super spannend en werden allebei beslist met 4-3! Na een gelijke stand van 3-3, moest er namelijk geloot worden wie de beslissende partij zou draaien. De laatste partij werd overtuigender afgesloten met 5-1 winst. Het team tot 18 jaar won dus de eerste editie van de 4LionsCup!!

Op zondag 22 september heeft Judoclub Helden deelgenomen aan de eerste editie van de 4Lions Judocup in Roermond. Als een van de jongste judoka's van de dag behaalde Fleur van Sundert een mooie tweede plek met erg slim judo. Minke Boonen bleek vandaag de smaak te pakken te hebben en wist met enkele spectaculaire worpen een dik verdiende eerste plek te bemachtigen. Als een van de allerlaatsten was Diego Coopmans aan de beurt. Diego was zeer dominant in zijn pakking en sleepte in een sterk bezette poule een prachtige derde plek binnen. Verdere eerste plaatsen werden behaald door: Yannick Verheijen, Joris Verstappen, Noa Janssen, Lieke Verstappen, Janine Janssen, Barbara Konings, Eefje Moors, Luna Lucker en Aron Theunissen. Tweede zijn geworden: Ralf Relou, Kep Verkoeijen, Lucas Colbers, Bo van der Brand, Daisy van Os, Vian van Dril, Lindsay van Os, Dali Lucker, Kevin Janssen. Verder hebben Isis van Dril, Demi Zegers, Line Bos, Brent Schuijers, Jarno Hoenson en Ryan Dielissen een derde plek bemachtigd. De andere judoka's van Judoclub Helden streden voor wat zij waard waren maar wisten helaas niet in de prijzen te vallen.