Welkom Gast

Dames -15 tweede op Dutch Open Teams 2018

Geschreven door Frans Manders op .

Vandaag heeft onze club deelgenomen aan de Dutch Open Teams in Groningen. Een leuk opgezet toernooi van hoog niveau. We hebben deelgenomen met onze damesteams tot 12 jaar en tot 15 jaar. Het damesteam tot 12 jaar bestond uit Vian van Dril, Daisy van Os, Marlouk Colbers, Bo van den Brand en Lindsay van Os. Onze dames gingen goed van start met een overtuigende winst partij tegen judovereniging Thag met 5-0. Helaas gingen de partijen daarna tegen de uiteindelijke nummer 1 en 3 nipt verloren en betekende dit het einde van het toernooi. Ons damesteam tot 15 jaar bestond uit Noa Janssen, Eefje Moors, Dali Lucker, Joyce Peters en Barbara Konings. De dames tot 15 jaar wonnen de eerste 2 partijen overtuigend. In de finale moesten ze hun meerdere erkennen in het team van Kings. De dames tot 15 jaar wonnen hiermee en mooie zilveren medaille! Een leuke afsluiter qua teams voor het jaar 2018!