Welkom Gast

Nationaal Toernooi Beek en Donk

Geschreven door Frans Manders op .

Op zondag 20 november nam Judoclub Helden deel aan het nationale toernooi in Beek en Donk. Judoclub Helden liet zich op dit toernooi van de beste kant zien met prachtig judo. Marlouk Colbers wist erg knap 4x met vol punt te winnen in een poule tussen de jongens. Daarmee eiste ze het verdiende goud op. Eefje Moors wist ook al haar partijen overtuigend te winnen met allemaal verschillende technieken. Ook zij werd dus eerste. Brent Schuijers was ook in topvorm en wist ook knap het goud op te eisen. Luna Lucker won de meeste partijen van de dag, met gevarieerd judo won ze 5 partijen met vol punt en pakte ze ook goud. Uiteindelijk werd het een prijzenfestijn voor onze club. Mark van Dijk, Janine Janssen en Noa Janssen wonnen overtuigend het goud. Zilver was er voor Bart Cuppens, Artoer Makartjan, Cas Janssen en Guus Manders. Umberto Coopmans, Tim Cuppens en Isis van Dril wisten knap als derde te eindigen. Mike Peters, Tara van Lier, Dali Lucker, Aron Theunissen, Lucas Colbers, Kevin Janssen, Owen van Dijk en Joyce Peters judode goed, maar eindigde helaas buiten het podium.

 • logoBZ
 • logoNus
 • logoHela
 • logoGhiel
 • logoGreen
 • Logo 6
 • LogoSpiergel
 • Logo 7
 • Logo 8
 • Logo 9
 • logoJCH
 • LogoELBO

 • LogoJumbo