Welkom Gast

Bandenexamens en clubkampioenschappen 2016

Geschreven door Frans Manders op .

Judoclub Helden heeft in het weekend van 16 en 17 juli het seizoen traditioneel afgesloten met de bandenexamens en de clubkampioenschappen. Op zaterdag 16 juli hebben maar liefst 57 judoka’s hun examen voor een volgende band met succes afgelegd. Bijzonder hieraan was dat ook acht ouders van onze jeugdige judoka’s het examen voor de gele band hebben afgelegd. Enkele met hun eigen zoon of dochter als valpartner. Deze acht recreanten zijn tijdens de ouder kind dag in maart met het judovirus besmet geraakt en hebben op de dinsdagavond als groep, aangevuld met enkele herintreders, onder leiding van onze vaste trainersgroep en assistent-trainer Ronald Peeters de eerste stappen op de judomat gezet. Dit beviel zo goed dat Carmen Boonen, Daniëlle Tillemans, Claudia Peters, Ralf Timmermans, Maurice Hoenson, Ruud Lucker, Leon Tillemans en Peter Moors besloten om te gaan oefenen voor het examen gele band. En met succes.
Op zondag 17 juli vonden de clubkampioenschappen plaats. In 25 poules werd er op het scherpst van de snede gestreden om de ereplaatsen. Ook werden diverse judoka’s in het zonnetje gezet. Bij de judoka’s tot 12 jaar werd Marlouk Colbers gehuldigd als judoka van het jaar en bij de judoka’s vanaf 12 jaar viel deze eer te beurt aan Mark van Dijk. De aanmoedigingsprijs ging dit jaar naar Valentijn Krekels. Artoer Makartjan, Sjors Peeters, Tom van Dijk, Bas van de Mortel en Tim Cuppens werden in het zonnetje gezet vanwege het behalen van de eerste dan judo. John Timmermans werd gehuldigd vanwege het behalen van de vierde dan judo. Voor zijn vele verdiensten voor Judoclub Helden in verschillende functies werd Jack Kok tot erelid benoemd. Tijdens de pauze werd een grote tombola gehouden. Er konden vele prijzen gewonnen worden die door sponsoren ter beschikking waren gesteld. Daarvoor onze dank.

 • logoBZ
 • logoNus
 • logoHela
 • logoJCH
 • logoGhiel
 • logoGreen
 • Logo 6
 • LogoSpiergel
 • LogoMeatshop
 • Logo 7
 • Logo 8
 • Logo 9
 • logoJCH
 • LogoELBO

 • LogoJumbo