Welkom Gast

DK-Teams 2016

Geschreven door Frans Manders op .

Op zondag 22 mei nam Judoclub Helden deel aan de district kampioenschappen voor teams onder de 12 jaar en onder de 15 jaar. In de klasse tot 12 jaar voor meisjes namen Nova Peeters, Milou Verlaek, Marlouk Colbers, Noa Janssen, Isis van Dril, Lindsay van Os, Suus Horvath en Sara Theeuwen deel. Dit team moest het opnemen tegen een team uit Heerlen en een team uit Echt. Beide partijen wisten onze dames prachtig te winnen met 4-3. Voor het derde jaar op rij zijn we als club kampioen geworden in deze klasse! In de klasse tot 15 jaar voor jongens namen Aron Theunissen, Owen van Dijk, Rik Aendekerk, Jarno Hoenson, Joris Moors, Diego Coopmans en Niels Thijssen deel. Ook dit team wist knap 2x te winnen van een team uit Heerlen en behaalde hiermee voor het tweede jaar op rij de Limburgse titel. De jongens waren overtuigend beter. Bij de dames tot 15 jaar had onze club samen met 2Move Belfeld een combinatie team opgesteld. Janine Janssen, Luna Lucker en Hannah Konings waren namens Helden in dit team ingeschreven. De eerste partij werd knap gewonnen van het team uit Heerlen. In de partij tegen Hercules ging de winst helaas nipt de andere kant op. Een zeer spannende partij eindigde in een 4-3 uitslag in ons nadeel. Hierdoor waren de dames van Heerlen kampioen op onderling resultaat en puntentelling. Als club mogen we ons nu gaan voorbereiden op het NK voor meisjes tot 12 jaar en jongens tot 15 jaar.

 • logoBZ
 • logoNus
 • logoHela
 • logoJCH
 • logoGhiel
 • logoGreen
 • Logo 6
 • LogoSpiergel
 • LogoMeatshop
 • Logo 7
 • Logo 8
 • Logo 9
 • logoJCH
 • LogoELBO

 • LogoJumbo