Welkom Gast

JC Helden vol aan de bak in Gemert

Geschreven door Frans Manders op .

Zondag 17 januari deed JC Helden met 50 judoka’s mee aan het sterk bezette judotoernooi in Geldrop. Voor veel judoka’s was dit de eerste keer in een nieuwe leeftijdsklasse. In de categorie -21 jaar pakte Bart Cuppens een mooie tweede prijs na een keer verlies en drie keer winst. Een tweede plek was er ook voor Guus Manders. Suraya Peters is al gewend aan de -18 jaar en won overtuigend goud door vijf keer winst. Ook Tara van Lier was goed op dreef en won twee keer, maar miste net het podium. Luna Lucker liet zoals altijd technisch mooi verzorgd judo zien, goed voor goud na vier verdiende winstpartijen. Ook Janine Janssen won vier keer en liet zien dat ze de spirit weer helemaal te pakken heeft. Met overtuigende punten won ze ook goud. Diego Coopmans verloor onterecht de eerste wedstrijd, maar herpakte zich daarna fantastisch en door vier overwinningen op ippon won ook hij goud. Kevin Janssen pakte in zijn eerste toernooi -15 heel knap brons. Na een nipt verlies in de eerste partij knokte hij zich met drie overwinningen naar het brons. Sara Theeuwen en Suus Horvath domineerden hun poule, Sara werd eerste en Suus tweede. Lucas Colbers en Daan Smits judoden ontzettend goed, Lucas won drie keer en Daan vier keer, maar beiden misten net het podium. Marlouk Colbers moest liefst zeven keer de mat op waarvan ze zes keer won en knap zilver pakte. De overige judoka’s toonden een geweldige inzet, maar kwamen helaas net niet op het podium. Als laatste nog een groot compliment voor Justin Thijssen, Sen Boonen en Lars Leijten, die als jonkies voor de eerste keer op een groot toernooi lieten zien dat zij heel goed mee kunnen! Trots op onze jeugd!

 • logoBZ
 • logoNus
 • logoHela
 • logoJCH
 • logoGhiel
 • logoGreen
 • Logo 6
 • LogoSpiergel
 • LogoMeatshop
 • Logo 7
 • Logo 8
 • Logo 9
 • logoJCH
 • LogoELBO

 • LogoJumbo