Welkom Gast

De Judosport

Wat is Judo?

Geschreven door Webmaster op .

Wat is Judo?Judo is een sport voor iedereen. Voor jong en oud en voor zowel meisjes als jongens. Duizenden judoka's beoefenen in de recreatieve sfeer met veel enthousiasme de judosport. Daarnaast is judo ook een Olympische wedstrijdsport.

Lees meer:

Regels en procedures

Geschreven door Webmaster op .

Regels en procedures

Protocollen JCH

Voor Judoclub Helden is het belangrijk dat we onze leden een veilig sportklimaat kunnen bieden, waarin zij zich op een prettige en positieve wijze kunnen ontwikkelen in hun sport. De trainers bevorderen deze

Lees meer:

Judo Woordenlijst

Geschreven door Webmaster op .

Judo Woordenlijst
 Judo komt oorspronkelijk uit Japan. Spreek je (nog) niet zo goed Japans? Geen probleem! Hieronder kun je een woordenlijst vinden met de meest gebruikte termen in de Judosport! Ga er dus maar eens goed voor zitten en voor je

Lees meer: